CO ZNAMENÁ BÝT TVŮRCEM SVÉ VLASTNÍ REALITY

Co znamená být TVŮRCEM SVÉ VLASTNÍ REALITY a jak si do života přitáhnout jen to, co opravdu chceme?

Pokud se snažíte pracovat na sobě a i na svém vnitřním světě, tak už jste nejspíš došli k tomu, že svou realitu si skutečně vytváříme sami. Svůj život si ovlivňujeme každou sekundou. Tím, jak smýšlíme a co při tom cítíme.

JÁ JSEM KRÁLEM VE SVÉM KRÁLOVSTVÍ A JEN JÁ URČUJI, JAK TO MÉ KRÁLOVSTVÍ BUDE VYPADAT. Tahle věta mě v posledních měsících provází v hlavě každý den. Dodává mi sílu věřit v to, co cítím a nepropadat panice, když se věci chvíli dějí jinak, než jsem si naplánovala. Miluju to a je to osvobozující. Ale pravdou je, že i když jsem si tuto větu opakovala snad do nekonečna a snažila se podle ní řídit, byly chvíle, kdy se mi to nedařilo a místo, aby můj život směřoval k tomu, co opravdu chci, směřoval pouze do míst, která můj rozum vyhodnotil, že jsou maximálně možné.
Nedávno jsem ale zažila své obrovské AHA, kdy mi došlo, proč se to děje. My sami jsme sice tvůrcem své vlastní reality. Ale náš rozum nezná pouze NAŠI VLASTNÍ REALITU. Zná prostě REALITU. Na tu má důkaz.

Realita je prostě to, co „se děje různým způsobem, všem najednou, ve stejnou chvíli a na různých místech. Realita je jen jedna. Pro všechny. Pokud si chci skutečně od A do Z předem vytvořit, co se mi stane, co se v mém životě bude dít a jak bude vypadat, tak tohle je přesně to, co mi to neumožní.

Jsme nejlepší v hodnocení a kontrolování realit jiných lidí. Většinou to vede k tomu, že místo abychom uvěřili splnění našeho přání, okamžitě ho zpochybníme pod tlakem rozumu, který nám říká, že nás jistě předběhl už někdo jiný. Přát si parkovací místo přímo před vchodem v nejvyšší špičce přeci nejde, protože tam jistě už někdo parkuje. Chtít vysněné pracovní místo je nereálné, protože již ho má někdo jiný, kdo má více zkušeností a jistě je mnohem schopnější. Projet dopravní zácpou bez zdržení je absolutně nemožné, protože dopravu brzdí přeci už tolik aut. Sehnat krásnou dovolenou za úžasnou cenu, a to týden před odletem je bláznovství, protože jsou zájezdy jistě obsazené.

Náš NEPŘÍTEL ROZUM nás každý den dohání k tomu, abychom místo hmotnění si věcí, které v životě chceme, přitahovali do své reality svými strachy právě to, čeho se obáváme. A čím více se toto děje, tím víc máme důkazů, jak je svět zlým místem, kdy náš život ovlivňují všechny okolnosti vnějšího světa, jenom ne my sami. Místem, kde musíme neustále vše kontrolovat, na vše dohlížet a dělat si zadní vrátka pro případ, že se něco zlého stane.

Ale co v tuto chvíli vysíláme do svého království? Do království, které nás na slovo poslouchá?

Přesně tyto věci se nám potom dějí. Být tvůrcem VLASTNÍ reality znamená, že si mohu přát naprosto cokoliv a splní se mi to vždy, když tomu uvěřím. A co já si přeji ve své realitě, ve svém království, se absolutně netýká přání nebo reality někoho jiného. Pokud tomu tuto váhu ovšem sami nedáme. Tak fungují energie kolem nás. Do svého života si všechno přitahujeme my sami.

Každou sekundu ovlivňujeme naši budoucnost.Pro náš rozum je tato jednoduchost ale absolutně nepřijatelná. Přitom by stačilo změnit úhel pohledu a spíš než na rozum se začít víc spoléhat na to, co cítíme a na svoji intuici.

Položili jste si někdy otázku, jak to vypadá ve VAŠÍ REALITĚ?

Ne v té „rozumem vystavěné“, ale v té, která je uvnitř vás. Co skutečně chcete, když zapomenete na svá rozumová omezení? Kdy jste si naposledy dovolili řídit své priority a svůj život podle svých snů? Zkuste se někdy na chvíli vrátit k tomu, co jsme cítili jako děti nebo možná někdy kdysi dávno. Když vás napadlo být námořníkem, letuškou nebo mít vlastní domek v koruně stromů? To obrovské nadšení pro nápad, který šel z vašeho nitra a který byl ovlivněn pouze tím, co chcete, aniž byste se zajímali, jestli je to vůbec možné?

Pokud dokážete svůj dnešní sen vrátit do téhle vibrace „všechno jde“ a přestanete řešit všechny argumenty rozumu, které nám tam okamžitě naskočí a začnou vysvětlovat, proč to a to možné není,možné bude cokoliv.

Přestaňte poslouchat lidi kolem vás, kteří vám říkají, že něco nedokážete. Není důležité, co si o vašem snu myslí někdo jiný, důležité je, co si o něm myslíte vy. Navíc člověk, který sám v životě něco dokázal, nikdy neodrazuje druhé od jejich snů. To dělají jen lidé, kteří nejsou sami ochotni „zvednout zadek ze židle“ a pohnout se z místa. Právě jim bude příjemné, když se vám nebude dařit, protože tehdy ani oni sami nemusí nic měnit a je to v pořádku.

Nechte si tedy radit jen od lidí, kteří již něco dokázali, podporují vás a inspirují. Ty ostatní si nechte pro rozhovory o počasí, seriálech nebo politice (pokud vám to za to stojí).

Můžete všechno, pro co se rozhodnete a čemu uvěříte. V tu chvíli si za svým rozhodnutím jděte a nekývejte na žádné pochybnosti, které pravděpodobně přijdou jako běžná součást cesty.

Úspěšní lidé se od těch neúspěšných dělí tím, že věří. Věří ve své sny, ve svůj plán, ve své vize. A ať se to zdá jakkoliv nereálné, tak ze svého plánu neustoupí.

Pokud do toho dáte takhle obrovskou sílu víry a nadšení, potom začíná pracovat vesmír, který vám do života přinese naprosto všechno, co ke splnění svého snu potřebujete. K velkým snům a velkým plánů nevedou vyšlapané cesty, ale budete-li VĚŘIT, že jsou možné, každý den přijde něco, co vás posune o kousek dál. Pokud to budete poslouchat a následovat.

Vše je jen o vaši energii a o tom, co do svého života přitahujete a co ne. Co vidíte a co přehlížíte.Váš úhel pohledu, který hýbe VAŠÍM světem. Pouze vy jste králem ve svém království, a pokud víte, co chcete a ve vašem životě to stále není, je načase začít vládnout lépe. 

VŠE POTŘEBNÉ K TOMU UŽ DÁVNO MÁTE. 😉

S láskou

Katka

Business mentor a kouč pro ženy, které chtějí podnikat online, majitelka eshopu www.nepetka.cz
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů