Katka Šedová

Business mentor pro ženy, které chtějí být šťastné, spokojené, bohaté a chtějí žít v souladu samy se sebou.

"Mým posláním je pomáhat dalším ženám, aby byly sebevědomější, šťastnější, žily v souladu samy se sebou a naučily se převést ve výdělečné podnikání činnost, kterou nejvíc milují. "

  • Mám 17 let praxe s vedením, tréninkem a koučinkem lidí v osobní i podnikatelské sféře. Pracovala jsem na vysokých manažerských pozicích, vedla milionové byznysy ve dvou zemích a vybudovala několik obchodních sítí. 
  • Během posledního roku jsem vytvořila vlastní úspěšnou osobní značku a eshop www.Nepetka.cz, který má pomoci lidem nahradit jednorázové plasty za stylové a krásné eko produkty. Nepetka má nyní necelých 12 tisíc sledujících na Instagramu, na Facebooku skupinu 3000 lidí a více než 2800 spokojených zákazníků.
  • Jsem certifikovaným terapeutem Metody JIH, která je opřena o pocity a vnitřní intuici. Principy této metody se prolínají do všech mých kurzů, koučinku a projektů, na kterých pracuji.
  • Věnuji se živým kurzům, online kurzům a podnikatelskému mentoringu. Vše je zaměřené konkrétně a přímo na tvou a situaci, ve které se nyní nacházíš.
  • Jsem zakladatelkou skupiny na Facebooku "Vykoukni z ulity a podnikej v tom, co miluješ", která nyní sdružuje více než 1500 online podnikatelek a spoluzakladatelkou elitního klubu pro podnikatelky www.vykouknizulity.cz
  • A v neposlední řadě jsem maminkou šestileté úžasné cácorky, která je každý den mou velkou učitelkou. 🙂

Chceš ve svém životě změnu?

Ráda ti pomohu na tvé cestě dostat se z místa kde jsi, do místa, kde chceš být. Naprosto vše ve svém životě můžeš změnit. Nezáleží, kde se nacházíš právě teď. Vždy existuje cesta...;-)

Každý mentoring je šitý na míru vždy přímo tobě. Všechny  kurzy jsou nastavené pro tvůj největší posun a rozvoj v dané oblasti. 

Vše začíná tím, že ty sama musíš chtít něco změnit. Pokud to tak máš, vím, že tě dovedu k úspěchu.