VIP program RESTART

BYZNYSOVĚ OSOBNOSTNÍ MENTORINGOVÝ PROGRAM POSTAVENÝ NA METODĚ JIH.

Intenzivní společná 3 měsíční cesta se mnou, která změní tvůj život. Odstraníme zátěže a bloky z minulosti a nastavíme tvůj dopředný chod. VŽDY POUZE PÁR MÍST.

Zjistíš, proč se ti některé situace stále opakují a proč ti to v určitých oblastech nefunguje. Dáme to společně do pořádku.

Pokud máš svůj byznys nebo chceš tvořit nový pracovní či osobní projekt, zaměříme osobní konzultace na jeho rozběhnutí a totální upgrade. 

Momentálně je program plně obsazený. Nyní v prodeji už další běh od 12.9. 2022.

Nebudu kolem tebe mávat peříčky, ani zapalovat svíčky nebo dělat rituály zapomnění. Certifikovanými metodami a prací s tvými emocemi a tvou vlastní energií se zbavíme toho, co už ti neslouží a nastavíme to spolu nově. V osobním životě i v podnikání.

A DÍKY MÝM 15TI LETÝM ZKUŠENOSTEM SPOLU VYTVOŘÍME Z TVÉHO PODNIKÁNÍ FUNGUJÍCÍ A PROSPERUJÍCÍ BYZNYS. NASTAVÍME STRATEGII PRO TVŮJ INSTAGRAM TAK, ABY TI PŘIVÁDĚL NOVÉ SLEDUJÍCÍ A ZÁKAZNÍKY A NAUČÍM TĚ PRODÁVAT S LEHKOSTÍ.

Hlavním cílem je, abys získala zpět, co ti náleží a stala se královnou svého života. Královnou, která má vše, co si zaslouží.

SEBEVĚDOMÍ - ENERGII - HARMONII - PROSPERITU - ZDRAVÍ - FUNGUJÍCÍ BYZNYS - MOTIVACI - DRIVE 

"Životní nebo podnikatelský úspěch není pouze o plánech, postupech a strategiích. Jako první je potřeba dát do pořádku to, jak se cítíš, jak žiješ a co si do svého života přitahuješ. Vyřešit jednou pro vždy věci z minulosti, které ti brzdí tvou prosperitu. Teprve tehdy ti bude vše fungovat a má cenu se tím ostatním zabývat. Tento program zahrnuje nejen podnikatelský mentoring, ale velkou část tvoří právě práce na tvém osobním životě se zaměřením na tvůj vnitřní osobní růst, rovnováhu a zdraví."

Jedná se o nejvyšší mentoringový program, který nabízím pouze pro pár lidí a který má přesah do tvého osobního života i do tvého podnikání. Podílí se na něm několik výjimečných lektorů, kteří ti pomohou se vyladit už pouze na to, co si v životě nejen přeješ, ale také zasloužíš. 

Na jaká témata se můžeš těšit? Jaké všechny oblasti budeme rovnat a posouvat? Nejedná se pouze o vyčištění, ale o nastavení nových vzorců a postojů ve tvém každodenním životě:

- Sebeláska, vztah sama k sobě, sebevědomí.

- Vztahy, postoj k druhým lidem.

- Podnikání, práce, odemkneme tvůj potenciál.

- Získáš sebevědomí vystupovat na sociálních sítích autenticky

- Prodej jako běžná součást života a skvělá hra, kterou tě naučím hrát.

- Základy autopatie jako možnost léčení zdravotních i psychických potíží.

- Peníze a hojnost ve všech oblastech tvého života.

 

Lektorky, se kterými se potkáš v programu:

Kateřina Šedová

Mentor a kouč pro podnikání a osobní rozvoj, motivátor, terapeut Metody JIH.
www.katkasedova.cz

Šárka Bohuslavová

Terapeut Metody JIH a emoční kouč, lektorka Automatické kresby.
www.sarkazjihu.cz

Monika Hadrabová

Lektorka Autopatie, Automatické kresby, Čchi-kung, terapeut Metody JIH
www.monikahadrabova.cz

Co v rámci programu RESTART získáš?

  •  3x osobní mentoring se mnou 1:1 (audit tvého projektu/podnikání/sociálních sítí, nastavení strategie, zlepšení tvých podnikatelských dovedností, upgrade pro tvůj byznys)

HODNOTA 11.250 Kč

 

  •  1x individuální terapii + 1 následnou konzultaci, která odstraní bloky a zátěže z minulosti, které způsobují, že se ti určité věci stále do života vrací a nedaří se ti tak, jak si přeješ. Terapii provádí certifikovaný terapeut Metody JIH.

HODNOTA 3.500 Kč

 

  • 10x  společný motivační ZOOM (večerní čas + získáš vždy záznam), který je postaven i jako skupinová motivace, terapie a zároveň prohloubení tvých obchodních dovedností.

HODNOTA 20.000 Kč

 

  • V rámci kurzu se naučíš, jak můžeš používat doma AUTOAPATII na řešení zdravotních i psychických problémů. Jedná se o modernější způsob homeopatie, který má však rychlejší efekt a je s ním dnes dosahováno neskutečných výsledků i případě, že si jiný odborník neví rady.

HODNOTA 5.000 Kč

 

  • Naučíš se vystupovat sebevědomě a autenticky na sociálních sítích. Projdeš mými tréninky na tvorbu videí a Reels a budeš několik týdnů dostávat ode mě zpětnou vazbu, zbavíš se slovních parazitů a naučíš se chovat před kamerou. 

HODNOTA 10.000 Kč

 

  • Podpůrnou Facebookovou skupinu a whatsapp messenger pro komunikaci mimo konzultace (běžně je tato denní podpora pouze ve VIP 1:1 mentoringu). Pomohu ti udržet motivace a směr. Budeš mě mít stále v zádech.

HODNOTA 30.000 Kč (10.000 Kč/měs.)

 

  • Přístup k mým minulým online kurzům i k jejich aktualizaci na trvalo (Královnou Instagramu za 4 týdny, Reels akademie, Tik Tok, Mastermindy).

HODNOTA 7.000 Kč

 

CELKOVÁ HODNOTA PROGRAMU, KTERÝ ZÍSKÁŠ, JE 87.250 KČ

Momentálně je program plně obsazený. Nyní v prodeji už další běh od 12.9. 2022.

POČET MÍST JE OMEZENÝ, JEDNÁ SE O VELMI INTENZIVNÍ PROGRAM S INDIVIDUÁLNÍM PŘÍSTUPEM. CHCEŠ PROBRAT, JESTLI JE PROGRAM VHODNÝ PŘÍMO PRO TEBE? ZAVOLEJ MI NA 608 474 449.

Nejčastější dotazy:

Jak je program časově náročný?

Program obsahuje hodně bonusů, je na vás, jestli využijete všechny. Průměrně počítejte s 2 - 3  hodinami týdně, které si ale můžete rozvrhnout na části a podle sebe. Do tohoto času se samozřejmě nepočítá plnění vašich úkolů a plánů v rámci podnikatelského projektu (zde je aktivita a množství času na vás - jedná se například o úpravu webu, sociálních sítí, kampaně, atd.)

Jak často probíhají setkání na ZOOMU a získám z toho vždy záznam?

Vzhledem k tomu, že se jedná o kurz s omezeným počtem účastníků, aby byl co nejefektivnější, tak se na společném čase domluvíme tak, aby to vyhovovalo všem stranám. Nejčastěji probíhají Zoomy jednou týdně a vždy ve večerních hodinách. Ze všech setkání je vždy záznam, pokud byste se daný den zrovna účastnit nemohly.

Je pro mě program vhodný, i když nepodnikám?

Ano, program je určený na celkový restart všeho ve vašem životě. Je ale dost pravděpodobné, že na konci programu nějaký byznys nápad mít budete. 🙂 Odemčení vlastního potenciálu a získání sebevědomí je mocná věc.

Jak a kdy probíhají individuální mentoringy, jak často jsou a jak dlouho trvají?

Jsou možné osobně v Praze nebo samozřejmě jako online video hovor. Čas si vždy domluvíme dopředu podle toho, co nám bude vzájemně vyhovovat. Osobní mentoring se mnou je vždy na začátku každého měsíce, kdy získáte nastartování, energii a konkrétní strategie, které jsou pro vás vhodné. Předchozí měsíc vždy vyhodnotíme (průběžně to však budeme dělat i ve whatsappové komunikaci). Mentoring trvá 60 až 90 minut dle potřeby.

Kdy proběhnou sezení s terapeutem Metody JIH a jak dlouho trvají?

Terapii budete mít hned na začátku kurzu. Zde se odstraní ty nejtěžší zátěže a věci, které vás nejvíc trápí a brzdí. Terapeutické sezení trvá 60 minut a je individuální, tedy terapeut se věnuje pouze vám. Po terapii následuje ještě vždy telefonická konzultace (zhruba po týdnu). Každý terapeut je vázán etickým kodexem Metody JIH, můžete tedy k němu mít plnou důvěru.

Co je to Autopatie?

Autopatie je cesta ke zdraví, metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, vyrůstající na základech klasické homeopatie. Jde o metodu existující 20 let, jejíž principy však již byly v historii využívány. Jedná se o použití homeopatickým způsobem upravené vlastní tělesné informace osoby, která jí má být pozitivně ovlivněna.  Je metodou zvyšování fyzické i duševní kondice. Především je mimořádně účinná zejména při léčbě chronických, obvyklými metodami nevyléčitelných, dlouhodobých potíží těla i mysli. Je vhodná nejen pro odborné léčení, ale především pro samoléčbu, kdy je v počátku právě užitečné konzultovat postup s odborným poradcem. V rámci programu proběhnou výukové Zoomy odborníkem přímo pro vás a zároveň vám bude po celou dobu programu k dispozici ohledně konzultaci vašich konkrétních problémů.

Pro koho je kurz vhodný? 

Pro každou ženu, která chce ve svém životě už změnu. Chce být zdravá, šťastná, mít naplněný partnerský vztah, pěkné vztahy s okolím a zároveň chce v životě dělat to, co jí baví. A mít za to náležitou finanční odměnu. Pro každou ženu, která už chce vzít život do svých rukou a nehledě na to, co se děje okolo ní venku, chce mít svůj život přesně podle svých snů a představ. Pro každou ženu, která chce mít své podnikání, které bude růst a vydělávat a ona se bude živit tím, že tvoří něco, co miluje.

Pro koho kurz není vhodný?

Pro tu ženu, která na sobě nechce pracovat a nechce v životě nic měnit a nikam se posouvat. Lektoři i terapeuti nastartují nové možnosti, ale k posunu je vždy zapotřebí aktivní zapojení každého člověka - dostanete návod, ale do praxe ho nikdo za vás nedá. Proto program není vhodný pro ženy, které nejsou otevřené změně a vnitřní práci na sobě.

 

 

Momentálně je program plně obsazený. Nyní v prodeji už další běh od 12.9. 2022.

A co o mně a kurzu říkají mé klientky?

Program RESTART byla nejlepší volba a investice do sebe. Díky Katě jsem ze sebe dostala maximum a konečně vím, jakým směrem se chci nadále posouvat. Dostala jsem odvahu, sebejistotu a hlavně jsem našla tu svoji vnitřní lásku k sobě. Naučila jsem se pracovat s tím, co opravu chci ve svém životě a že je jednoduché si to nejen přát, ale i prožít. Káti super osobní přístup je opravdu TOP! Umí skvěle poradit, namotivovat a navést tou správnou cestou k výsledkům, které potřebujete. Moc mi vyhovuje její energie a neskutečně mi jako kouč sedla!! Proto musím celým svým srdcem poděkovat za to, že mě do kurzu vzala a předala to, co je pro každého velice důležité a někdy si to vlastně ani neuvědomíte. Ale je pravda také to, že VY musíte chtít a chtít ze sebe víc a víc!! Budu nadále pokračovat v práci na sobě, na svém projevu, na své zdravé sebedůvěře. Děkuji Ti za to, že jsi mi vstoupila do cesty, byla to ta nejlepší cesta za vědomostmi a dovednostmi!! Nelituji a jsem za Káťu a kurz vděčná!! DĚKUJI TI!!
Jitka BérováHasička, MLM Leader
Káťo, účastnit se Tvého tříměsíčního kurzu RESTART bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. Každá konzultace byla naprosto skvělá. Káťa má skvělý dar intuice, dokázala nacítit mé kvality a také vnímala jací jsou mí klienti, má bohaté zkušenosti v Leadershipu a podnikání. Káťa mi neskutečně pomohla, najít zase cestu k sobě a mít se ráda, taková jaká jsem a perfektně mě nasměřovala - jak spolupracovat s mým úžasným týmem. Za ty tři měsíce jsem si toho hodně uvědomila, hodně jsem pracovala se svým mindsetem. Byly super dny, kdy se vše dařilo, ale pak byly dny, kdy na mě vše padalo a v tu chvíli tu byla pro mě milovaná Káťa. Děkuji za každý telefonát s Tebou, pokaždé mi to neskutečně pomohlo. Cítím u sebe obrovský posun. Jsem neskutečně vděčná, že jsi mi přišla do cesty, vždy si mě úžasně a trpělivě vedla a s výsledkem jsem nad míru spokojená. Káťu můžu za sebe doporučit všemi 20-ti. Počítám totiž i prsty na nohou.
Doubravka FilipováTop manažerka Eurona
Katko, moc ti děkuji za skvělý Restart mého podnikání. Vedeš program srdcem a je to znát. Cítila jsem se během těch 3 měsíců krásně opečovávaná a na mém webu i sociálních sítích je to znát. Díky tvé podpoře dokážu být konečně autentická a svá. Se svým účtem na Instagramu jsem nedokázala více než rok hnout. A ejhle – ono stačí se nechat vést tvými radami, aplikovat je přesně tak, jak doporučuješ a na IG mi momentálně naskakují desítky sledujících, a hlavně mě to díky Tobě začalo neskutečně bavit! A to je nejvíc! Ještě jednou za vše moc děkuji – nejen za tvůj přístup a tvou pomoc, ale i za tvou inspiraci všem nám ženám v byznysu. Bylo mi ctí být součástí tohoto kola tvého Restartu, který restartoval mé podnikání daleko více, než jsem očekávala. Děkuji.
Jaromíra BednářováUčitelka v MŠ, autorka online projektu Škola zvesela
Program Restart byl tou nejlepší investicí do podnikání, kterou jsem za poslední rok učinila 🥰 Absolvovala jsem více programů a kurzů a ačkoliv každý mi něco dal, pořád mi tam něco chybělo. Čím dál více jsem cítila, že samotné strategie mi moc nepomůžou, pokud mám uvnitř sebe nějaké bloky a strachy, které mi brání a vnitřně mě sabotují. Když jsem narazila na Kačky program Restart, cítila jsem, že to je to ONO, že tohle je to, co potřebuji, pokud se chci někam opravdu posunout. Je to nyní 2 a půl měsíce od doby, co jsem vstoupila do programu a připadá mi to jako 2 roky. Cítím uvnitř sebe velký posun, více si věřím, jsem sebevědomější, povedlo se nám odstranit spousty bloků, neřeším konkurenci a začíná mi být jedno, co si kdo myslí. Učím se, jak tvořit v lehkosti a jak být v souladu sama se sebou. Celkově se cítím skvělé! Vím, že mám pomalejší tempo a mám spoustu práce ještě před sebou, ale ten mega posun uvnitř mně za tak krátkou dobu je prostě úžasný! ❤️ Kači, děkuji ti za vše, jsi úžasná osůbka, která se dokáže vcítit do druhého. Děláš svou práci srdcem a za to ti moc děkuji! ❤️
Zdeňka RosslerováMaminka na MD, leader MLM
Velmi děkuji za tento úžasný kurz. Je nadupaný informacemi a podrobnými návody jak na sítě, které zvládne opravdu každý. Katka je ve své práci profík s velmi přátelským a láskyplným srdcem. Velké díky za to, že jsem v tomto kurzu mohla poznat metodu JIH, která doslova změnila můj život.❤️ Doporučuji a velmi děkuji všem zúčastněným a skvěle partě holek❤️🥰😘
Lenka TománkováDesignérka a tvůrkyně šperků
Jsem moc ráda, že jsem byla součástí takového programu, jako je RESTART. Dal mi mnoho. Poznala jsem skvělé holky. Ukázal jiný pohled na svět, sebe i byznys. Získala jsem nové informace. Naučil, jak využít instagram i tiktok. Jak natočit videa s přirozenou prezentací. Skvělé zpětné vazby, podpora celé skupiny, super atmosféra. Byla to jedna skvělá jízda, za kterou jsem moc ráda 🥰. Doporučuji všem, koho tento program trošku zaujal, nebudou litovat 🙂. Kači, moc ti děkuji za úžasné, laskavé jednání a předání tvých zkušeností, za postřehy, které má videa posunuly (a ještě posunou 😉) výš. Děkuji za vše, jsi skvělá 😘.
Lucie JelínkováMLM Leader
Katky profesionalita, cílení a pomoc s vyladěním mých profilů na Instagramu, Facebooku a LinkedIN odpovídá přesně mému záměru a mé energii. Katka má kvality, které jsem zatím za celou dobu 7 let mé cesty online nepotkala. I v kurzech, které vede, dává vždy maximum a má můj hluboký obdiv z pohledu znalostí, ale také vnímání talentů a schopností svých žáků a klientů. Vše profesionální a velmi kvalitní.
Jaroslava MatuškováAutorka Metody JIH, vizionářka, mentorka
V kurze od Katky som zažila veci, o ktorých sa mi ani nesnívalo a neskutočný posun! Našla som svoje bloky, ktoré ma držali od splnenia mojich pracovných prianí a vyčistili sa za pomerne rýchlu dobu. Pomáha mi to nalievať si čistého vína vo větší lehkosti a častejšie ako predtým. Mám chuť dorobiť projekty v termíne, preto sa mi páči, že ma "tlačí čas" a neostáva mi nič iné ako sa svojich strachom postaviť, vyriešiť si ich v sebe a makať na mojich projektoch 🙂 Kačka presne vie ako má s kým pracovať ,pričom s každým narába v láske a lehkosti a je výborný leader. Proste vie krásne rozprúdiť energiu tým správnym smerom 🙂
Alexandra BulkováSales team lector
Na kurz jsem se přihlásila proto, že jsem chtěla stávající sociální sítě a web rozšířit a účinněji používat při svém podnikání a to se velmi dobře podařilo. Přidanou hodnotou je práce Katky metodou JIH, přesně ví, jak vaše pochybnosti a zažité myšlenky srovnat a trpělivě vás přivede k cíli. Děkuji 👍
Libuše DavidováVýživový poradce, MLM Harmonelo
Spolupráce s Katkou mě naprosto nadchla, její přístup je přátelský a profesionální. Kurz mě posunul o několik kroků vpřed hned v začátku. Má naprostý přehled ohledně sociálnich sítí a také přesně dokáže odhadnout na co se v dané oblasti zaměřit, aby se projekt vyvíjel správným směrem. Těším se na pokračováni spolupráce, která je pro mě velkým přínosem. Děkuji.
Jitka CízlerováMajitelka tanečního studia
Děkuji ti, že jsi udělala takový báječný kurz. Bez tebe a tvých znalostí bych se to učila roky. Jsem ti vděčná za to všechno, co jsi mě už naučila. Jsi tu pro nás, dáváš do toho maximum energie a ještě jsi mě navedla na talent, o kterém jsem nevěděla. Moc si tě vážím a z celého srdce děkuji! ❤️
Liliana MaruščákováMzdová účetní, terapeut, kouč
Vložených peněz rozhodně nelituji. Po mnoha letech mne Katka dokázala "rozhýbat" a přejít od vymýšlení nápadů k jejich realizaci. Děkuji také za neustálou podporu, a to jak tu technickou tak i tu psychickou. Kurz je našlapaný okamžitě použitelnými informacemi, stačí je krok po kroku realizovat.
Jana BrožováExpert na zahradu, bydlení, udržitelnost