Nejkomplexnější mentoringový klub pro online podnikatele v ČR a SK

Podnikatelský klub VYKOUKNI Z ULITY

Jaké by to bylo, když by vás díky online propagaci oslovovaly desítky zákazníků denně? Jaké by bylo, prodávat v lehkosti a za mnohem vyšší částky? Nebo jaké by to bylo mít online kurz, který vám vytvoří další příjem?

Přidejte se k dalším více než 350 podnikatelům a zažijte tento úspěch i vy. 

NAUČÍM I VÁS, JAK VYTVOŘIT UNIKÁTNÍ OSOBNÍ ZNAČKU. 🚀🚀🚀

Možná se někdy ve světě online cítíte ztracení. Chtěli byste vydělávat online, slyšíte úspěšné příběhy kolem sebe, ale vám se to stále nedaří...

Možná se vám stává, že si nejste jisti, kam vlastně směřujete. Nevíte, kde začít a kde brát čas na učení se tolika nových věcí v online světě. Pracujete na svém projektu každý den, ale zdá se, že se nikam neposouváte. Někdy vás napadá, jestli na to vůbec máte a má to smysl.

Někdy se zdá, že místo kroků vpřed, se stále točíte v kruhu. Chtěli byste mít už dávno jiné výsledky i jiné částky na vašem účtu. Víte, že vaše produkty jsou skvělé, ale zdá se, že je nikdo nevidí.

Možná se cítíte pod tlakem, protože jste do svého projektu investovali tolik času a peněz, ale zatím se to nevyplácí.

A možná jste už na pokraji toho, abyste to všechno zabalili a vzdali se svého snu o online podnikání.

Chápu vás. Je to těžké. Ale právě proto je tu klub VYKOUKNI Z ULITY, který pomohl už stovkám podnikatelů před vámi a pomůže i vám. 

To, jak se cítíte, je normální, není to vaše chyba. To se stává mnoha podnikatelům, kteří se snaží proniknout do online světa. Věřte mi, není to kvůli vašemu nedostatku snahy, inteligence nebo odhodlání. Je to kvůli jedné klíčové věci, která vám možná unikla.

Pokud chcete mít úspěšné online podnikání, nechcete být asi expertem na Instagram, expertem na Tik Tok, expertem na grafiku, expertem na video tvorbu...

Nechcete trávit týdny u toho, že budete procházet obsáhlé online kurzy pro jednotlivé oblasti a vše si zjišťovat do detailů. Nechcete do toho investovat desítky tisíc korun.

CHCETE BÝT NEJSPÍŠ ÚSPĚŠNÝM PODNIKATELEM, KTERÝ Z KAŽDÉHO UMÍ JEN PŘESNĚ TO, CO MU PŘINESE VÝSLEDKY A VŠE VYUŽÍVÁ ROVNOU V PRAXI. A TO JE PŘESNĚ TO, O ČEM JE KLUB "VYKOUKNI Z ULITY".

Jedná se o jediný klub v ČR a SR, kde najdete to nejdůležitější ze všech oblastí online podnikání. Najdete zde více než 500 videí a kurzů v hodnotě téměř 200.000 korun. Nebudete již muset kupovat žádné další kurzy. BUDETE MÍT PO RUCE VEŠKERÉ INFORMACE, KTERÉ POTŘEBUJETE. Přehledně a na jednom místě.

A už nebudete nikdy na podnikání sami.

Zkuste si teď na chvíli představit...

1) Každý den se probudíte a na vašem mobilu nebo počítači najdete desítky zpráv od potenciálních zákazníků, kteří vyhledávají právě vás a vaše produkty nebo služby.

2) Prodáváte tak snadno, že si řeknete, proč jsem s tím nezačal(a) dříve? Obchody se uzavírají skoro samy a peníze proudí na váš účet jako by byl otevřený kohoutek.

3) Jste součástí komunity podnikatelů, kteří jsou na stejné cestě jako vy. Nikdy už se nebudete cítit osamělí, naopak, máte k dispozici skupinu lidí, kteří vás podpoří, poradí a sdílíte s nimi své úspěchy i neúspěchy.

4) Jste vnímáni jako odborník, máte vlastní online kurz, který lidem mění život a vám tvoří další příjem.

5) Máte čas na to, co vás opravdu baví a naplňuje, protože vás online podnikání dokáže uživit a nemusíte trávit všechny hodiny dne jeho provozováním.

Během pár týdnů 37 000 sledujících na Instagramu! To jako vážně! Jak se mi to povedlo? Poslouchala jsem Katčiny rady. Přesně tohle stačilo. Než jsem s Katkou začala spolupracovat, měla jsem na Instagramu 1050 lidí a nemohla s tímhle číslem více než rok hnout. Byla jsem nešťastná, že mi IG absolutně nefunguje. Dneska mi klape jako hodinky po všech stránkách. I po těch prodejních. Spolupráce s Katkou je nejen příjemná, ale i velmi přínosná. Děkujii!
Jára BednářováAutorka online kurzů pro děti, @skola_zvesela

Pochybnosti?

Chápu, že můžete mít obavy. Jak by ne, když jste byli možná už několikrát zklamaní.

Cesta k úspěchu není vždy rovná a hladká, je plná výzev a překážek. Ale věřte mi, to vše je součástí cesty. 

Ale ze zkušenosti s mými klienty vím, že můžete uspět. Zvládnete to.

Jste silnější a schopnější, než si myslíte. Jenom jste doteď neměli správný návod a podporu.

Představuji vám místo, které navždy změní výsledky vašeho online podnikání

Podnikatelský klub "VYKOUKNI Z ULITY"

Nekonečné množství informací, nástrojů a návodů přímo z praxe, které potřebujete pro úspěch v online podnikání a s kterými dosáhnete svých cílů mnohem rychleji. 

Komunita, která vám pomůže získat jistotu, že jdete správným směrem, a poskytne vám podporu, když to budete potřebovat.

Najdete zde vše pro své online podnikání na jednom místě. Od technických vychytávek, naučných videí, návodů, až po prodejní a obchodní dovednosti a videí pro osobní rozvoj. 

Monika Čejková, podnikatelka, mentorka, leader

Jak vypadá členská sekce klubu?

 

 • Vše je krásně rozděleno do přehledných sekcí.
 • Ke každému tématu najdete vždy jednotlivá videa, která vás vším provedou krok po kroku. 
 • Zároveň je součástí uzavřená Facebooková skupina, kde najdete další bonusy, tipy a zároveň úžasnou komunitu stejně smýšlejících lidí, kteří vás budou denně podporovat. Tréninky zde probíhají živě.
 • Společnou komunikaci máme zároveň na whtsp messengeru, kde se můžete kdykoliv na cokoliv zeptat.

V Klubu najdete vše, co potřebujete pro vaše online podnikání. Už nikdy nebudete muset kupovat další kurzy.

Desítky hodin výukových videí rozdělených do přehledných témat:

Program START-UP pro začínající podnikatele

Jsi nováček v online podnikání a je toho kolem tebe tolik, že nevíš od čeho začít? Provedu tě online světem krok po kroku a jednoduše tak, že vše zvládneš a postupně si nastavíš. 

Prodejní dovednosti nejen v online světě

Naučíš se prodávat (nejen) na sociálních sítích tak, že nebudeš muset nikomu posílat nevyžádané nabídky, ale klienti tě budou oslovovat sami. Jak sestavit nabídku, která se neodmítá a další tipy, které zvýší tvé prodeje.

Jak točit prodejní videa a originální Reels

Naučíš se točit videa, i když jsi začátečník.  Jak vytvořit prodejní video a jak si díky videu zajistit nárůst nových klientů. Součástí Klubu je VIDEO AKADEMIE, kde získáš zpětnou vazbu přímo na tvá videa plus kompletní  Reels akademie.

Technická poradna

a technické návody

Technické návody i pro blondýny - úprava videí, titulky, tvorba jednoduchého webu, Canvu a další. Vše je vysvětleno jednoduše a tak, že si to nastavíš podle návodu přímo v praxi. Máš k dispozici také technickou poradnu pro tvoje dotazy 24/7.

Jak být vidět a prodávat na Instagramu

Vše o Instagramu od A do Z.  Naučím tě, jak Instagram využívat jako byznysový nástroj a jak na něm prodávat v lehkosti a pravidelně. Ukážu ti, jak se odlišit od ostatních a být vidět. 

MLM online, jinak

a úspěšneji

Jak využít sociální sítě pro MLM online. Naučíš se prodávat a tvořit tým bez spamu, oslovování a nevyžádaných nabídek. Jak dělat MLM online, ale nově, efektivněji a tak, že tě to bude bavit a přinášet ti to mnohem lepší výsledky.

Vše o Youtube kanálu od A do Z

Youtube je další sociální síť, která ti může přivádět nové klienty. Je škoda ji nevyužít. Součástí klubu je online kurz, který tě naučí si nastavit správně Youtube kanál a využívat ho pro své online podnikání a růst na sítích.

Prodej online kurzů

na automatizaci

Každý člověk má čím obohatit druhé a každý člověk může vytvořit svůj online kurz, který je dalším příjmem navíc. Navíc je to zábava. V tomto bloku se naučíš, jak online kurz vytvořit a jak nastavit prodejní funnel s následnou emailovou kampaní. 

Jak využít i Tik Tok při tvorbě osobní značky

jak využívat Tik Tok k nárůstu tvých sledujících na Instagramu a Facebooku a jak je přeměňovat v platící zákazníky. Zapomeň na omezení věku, tak už to dávno není.

Facebook reklama, která pracuje za tebe

Součástí Klubu je i kurz "Reklama na FB a Instagramu", který tě naučí nastavit si svou reklamu jako profesionál přímo v Business Manageru nebo můžeš zvolit jednodušší variantu. Je to na tobě. Cílem jsou noví platící zákazníci na tvém profilu. 

Pravidelná motivace

a osobní růst

Budu tu pro tebe, ať neztratíš motivaci a držíš správný směr. Naučím tě pracovat s tvým myšlenkami a na tvém sebevědomí. Vnímat svou skutečnou hodnotu a nebát se projevovat autenticky byz ohledu na to, co si myslí ostatní. 

Pravidelné tréninky

a společné ZOOMY

Pravidelné tréninky o prodeji, osobním růstu, online podnikání... které pořádám, budeš mít v rámci klubu vždy zdarma. Můžeš se účastnit libovolného množství online tréninků a to i zpětně - záznamy z tréninků v klubu zůstávají.

Katuš jsem vděčná , že mi byl Tvůj účet na IG doporučen a následně jsem se přidala do Klubu. Díky Tobě se mi podařilo rozjet se kromě fb konečně na IG a TikTok , bez Tvých technických rad bych to nikdy nedala 😊. Tvé osobní konzultace mi pomohly znovu nakopnout a srovnat energii (děkuji). Klub jsem už dále doporučila dalším kolegyním, je nás tady více . Už se těším na další podporu a on-line vzdělávání 😊Děkuji 😍
Radka MatulováVýživová poradkyně Herbalife

A teď třešnička na dortu v podobě BONUSŮ:

Abych vám ukázala, jak vážně to s vaším úspěchem myslím, připravila jsem pro vás hned několik speciálních bonusů navíc! 

BONUS 1: TRÉNINKY OD NEJVĚTŠÍCH ŠPIČEK V OBORU

V klubu najdeš tréninky od největších odborníků, kteří jsou na dané oblasti na českém a slovenském trhu. Získáš tak více úhlů pohledu, návody a tipy přímo z praxe a možnost učit se od těch nejlepších na daná témata. Ať už to je psaní prodejních textů, prodejní strategie, MLM nebo sociální sítě.

BONUS 2: 6týdenní Video Akademie ŽIVĚ s osobní zpětnou vazbou

Jste na TikToku nebo Instagramu, ale vaše videa nějak nezaberou? Nebo vás točení vlastních videí děsí? Tak to bude přesně pro vás! - Dostanete od mě osobní zpětnou vazbu na vaše videa a praktické tipy, jak na to. Začnete tvořit videa, která budou mít ohlas. A která vás posunou mezi top hráče na sociálních sítích.

BONUS 3: 90 denní Restart výzva pro dosažení jakéhokoliv cíle, jaký si stanovíte

Pracujete na sobě, ale něco vám stále chybí? Toužíte po tom, být nejen úspěšní, ale také fit a plní pozitivní energie? Tahle výzva je přesně pro vás! Protože úspěch není jen o práci, ale také o tom, jak se cítíme. Pravidelná výzva v klubu, která probíhá dvakrát do roka a nenechá vás prokrastinovat.

MOŽNOSTI ČLENSTVÍ

DO KLUBU SE VSTUPUJE VŽDY MINIMÁLNĚ NA JEDEN ROK (kromě DIAMOND ČLENSTVÍ).

A proč rok? Protože online podnikání není o jednom měsíčním kurzu, ale je to dlouhodobá cesta, během které se musíš naučit spoustu věcí, chceš-li uspět. U nás najdeš návody od A do Z, takže se nudit rozhodně nebudeš.

POTÉ UŽ MŮŽETE KLUB KDYKOLIV UKONČIT NEBO V NĚM POKRAČOVAT - CENU MÁTE VŽDY GARANTOVANOU STEJNOU JAKO V DOBĚ VAŠEHO VSTUPU. 

Při platbě najednou získáváte VŽDY dva měsíce ZDARMA.

AKCE PLATÍ POUZE DO 30.6. 2024 NEBO DO VYPRODÁNÍ MÍST.

STANDARD 

Minimální doba vstupu je 1 ROK

 • Členská sekce
 • Přístup k tréninkům do 24 hodin po odvysílání
 • Kurzy v hodnotě více než 200.000 Kč

NAJEDNOU 9.999 Kč 7.999 Kč

NEBO NA 12 SPLÁTEK 999 Kč 799 Kč MĚSÍČNĚ 

VIP (nejoblíbenější)

Minimální doba vstupu je 1 ROK

 • Členská sekce
 • Přístup k tréninkům ŽIVĚ 
 • Kurzy v hodnotě více než 200.000 Kč
 • Podporující komunita ve FB skupině
 • Technická podpora
 • Whatsapp chat na dotazy 24/7
 • Možnost nabídky služeb ve FB sk.
 • ZOOM na konzultace s Katkou 
 • Živé akce v průběhu roku (Restart výzva, živá vysílání, video akademie + novinky chystané na podzim)

NAJEDNOU 19.999 Kč 15.999 Kč

NEBO 12 x 1.999 Kč 1.599 Kč 

DIAMOND

Minimální doba vstupu jsou 3 měsíce

 • Členská sekce
 • Přístup k tréninkům ŽIVĚ 
 • Kurzy v hodnotě více než 200.000 Kč
 • Podporující komunita ve FB skupině
 • Technická podpora
 • Whatsapp chat na dotazy 24/7
 • Možnost nabídky služeb ve FB sk.
 • ZOOM na konzultace s Katkou 
 • Živé akce v průběhu roku (Restart výzva, živá vysílání, video akademie + novinky chystané na podzim)
 • 1 osobní 60 minutová konzultace s Katkou každý měsíc (přednostní termíny bez čekačky)
 • 1 refresh 15'minutový call každý měsíc
 • Osobní komunikace na Whatsappu
 • 1x ročně osobní setkání v Praze s překvapením (platí pro ty, co budou mít celoroční členství).

NAJEDNOU ROK 99.999 Kč 79.999 Kč

KVARTÁL 29.997 Kč 23.997 Kč

NEBO MĚSÍČNĚ 9.999 Kč 7.999 Kč

Otevřela jsem v sobě nové schopnosti, netušila jsem, že mě natáčení videí bude tak bavit. Věděla jsem, že ke svému podnikání to potřebují, ale nikdy jsem se neodvážila to tak rozbalit. Řeknu vám, že to byla jízda, za 2 týdny, kdy jsem natočila 11 videí, mi na Tiktok a Facebook přibylo celkem přes 2800 sledujících a to bez žádné reklamy! A každým dnem to číslo roste. Lidí se ptají, komentují a zajímají se o mé služby. Katko, z celého srdce děkuji za Tvé vedení, podporu a zpětné vazby ❤️🙏❤️
Žeňa PodlouckáPedagog/Psycholog/Rozvoj dětského potenciálu

Jakou máte garanci?

V ČEM JE PODNIKATELSKÝ KLUB "VYKOUKNI Z ULITY" JINÝ NEŽ OSTATNÍ KURZY? 👇👇👇 

Možná si říkáte, že jste investovali už do spousty kurzů a výsledky stále nemáte. Tak trochu tuším, proč tomu tak je.

Nutně to totiž nemusí být vaše chyba. Online podnikání je soubor mnoha věcí najednou. Nestačí si koupit kurz na jednu danou oblast a čekat, že to nastartuje komplet vaše podnikání.

I z toho důvodu je celý obsah klubu nastaven tak, abyste se vzdělávali postupně krok po kroku celý rok.

Je to jediný Klub, kde najdete kompletně vše, co pro své podnikání potřebujete. Nebude vám už chybět žádný kousek skládačky k dosáhnutí vašeho úspěchu. 

Důkazy místo slibů...

Klub "VYKOUKNI Z ULITY" již pomohl stovkám podnikatelů s jejich online podnikáním. Máme desítky pozitivních recenzí od našich členů, kteří dosáhli úžasných výsledků. Takže víte, že to, co slibuji, je založené na skutečných výsledcích.

Pusť si video recenze od účastníků klubu. Dalších stovky recenzí najdeš také na mém Instagramu. 

A ještě jedna záruka kvality:  80% klientů si členství každoročně prodlužuje. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pojďme si tedy ještě jednou shrnout, co vše můžete získat, když se přidáte do Podnikatelského klubu právě teď:

 • Nekonečné množství informací, nástrojů a návodů pro úspěch v online podnikání
 • Komunitu, která vás podrží, kdykoli to budete potřebovat. Budete s ní v dennodenní komunikaci na whatsappu.
 • Desítky hodin výukových videí rozdělených do přehledných témat.
 • Pravidelné MasterClass o prodeji, osobním růstu, online podnikání...
 • Společné ZOOMY pro konzultace tvého projetktu.
 • Technickou poradnu 24/7 pro jakékoliv dotazy

K TOMU JEŠTĚ SPECIÁLNÍ BONUSY:

 • Tréninky od největších odborníků v oboru
 • 6ti týdenní Video Akademie ŽIVĚ s osobní zpětnou vazbou
 • 90 denní Restart výzva pro nastartování těla i mysli a splnění tvého cíle.
Katčiny videa na mě vykoukly několikrát a rikala jsem si… zajímavý… pak jsem skoukla její tréning pro veřejnost a bylo jasno. Vstoupila jsem do klubu téměř hned na zacatku a bomba, její videa z klubu jsem zhltla hned několikrát. A po prázdninách to začalo: výzva, pak video akademie, odpovědi na individuální dotazy… boží, člověka to drží v kondici, aby na sobě pořád pracoval, nejen když se mu chce. A komunita ho v tom jednoduše udržuje… . Moc Katko za tento klub a bonusy v něm děkuji. Je tu vsechno v jednom a téměř za babku😉… 🥰🥰🥰
Jarmila ElznerováFinanční poradkyně, lektorka, podnikatelka
Kači, děkuju moc za tvůj klub, úplně jsem se do něho zamilovala. Budu u tebe v klubu asi do smrti nebo minimálně do té doby, dokud budu podnikat! 😀 Jsi skvělá a moc děkuju, jak se o nás staráš 🙂
Monika SovaVizážistka
Pomohl mi tvůj klub a všechny ty návody, také mi hodně pomohla Reels akademie, kde jsem se rozhodla, že ta videa zkusím, předtím jsem tvrdila, že videa točit nikdy nebudu. Jsem ráda, že ten klub máš, moc mi to pomáhá a moc za něj děkuji! 🙏
Ivana MarkováLymfomasérka @fitlymfa

Možná máte na mysli ještě několik otázek, které vám létají hlavou. Tak pojďme se na ně podívat hned teď...

1. **Je tento klub opravdu pro mě? Co když je to příliš těžké?**

Klub "VYKOUKNI Z ULITY" je navržen tak, aby byl přístupný i pro úplné začátečníky. Všechny koncepty a strategie jsou vysvětleny jednoduchým a srozumitelným způsobem. Navíc máte k dispozici whatsappový chat na dotazy ve skupině, společné ZOOMy pro konzultace a technickou podporu pro jakékoliv technické dotazy. Takže se nemusíte bát, že byste nebyli schopni držet krok.

2. **Co když nebudu mít dostatek času?**

To je jedna z nejlepších věcí na tomto klubu. Můžete se učit podle svého vlastního tempa a rozvrhu. Všechny lekce jsou k dispozici online, takže se můžete připojit kdykoli, odkudkoli. A pokud přijde něco náhle, vždy se můžete vrátit a pokračovat, kde jste skončili. Máte celý rok na to, abyste si vše prošli a naučili se to potřebné pro vaše online podnikání.

3. **Opravdu dostanu za své peníze tolik hodnoty, jak slibujete?**

Ještě mnohem víc. Klub "VYKOUKNI Z ULITY" je nabitý obrovským množstvím informací, nástrojů a návodů pro úspěch v online podnikání.  A to nezahrnuje jen výuková videa - zahrnuje také přístup k uzavřené komunitě, pravidelné masterclassy, speciální bonusy a mnohem více. Videa a kurzy v Klubu jsou momentálně v hodnotě více než 200.000 Kč a stále přibývají.

4. **Co když potřebuji dodatečnou pomoc nebo podporu?**

Jako člen klubu získáváte úplně jiné ceny jak na osobní spolupráci se mnou, tak na další služby spojené s online podnikáním od našich externích partnerů (nastavení funnelu, stříhání videí, Mioweb, nastavení FB reklamy, atd.). Pokud si nebudete chtít nastavovat úplně všechno sami, propojíme vás a oni vám to vše nastaví za velmi výhodné ceny. I tohle je velký bonus klubu.

Tak teď už zbývá jen jedno - připojit se k nám a začít transformovat svůj online byznys. Tak co na to říkáte? Klikněte na tlačítko níže a pojďme na to!

STANDARD 

NAJEDNOU 9.999 Kč 7.999 Kč

NEBO NA 12 SPLÁTEK 999 Kč 799 Kč MĚSÍČNĚ 

VIP (nejoblíbenější)

NAJEDNOU 19.999 Kč 15.999 Kč

NEBO 12 x 1.999 Kč 1.599 Kč 

DIAMOND

NAJEDNOU ROK 99.999 Kč 79.999 Kč

KVARTÁL 29.997 Kč 23.997 Kč

NEBO MĚSÍČNĚ 9.999 Kč 7.999 Kč

Podnikatelský klub je jednoduše za mě skvělá volba, orientace v přehledu sociálních síti, co dělat, sdílet a jak. Jak jednoduše téměř vše zvládat a najít si v tom to, co je přínosem pro mě. Včetně společných sdílení a odpovědí na naše otázky. . Velká vděčnost za Video Akademii, postupnými kroky se zlepšují i já a to jsem měla velké obavy, cítím větší lehkost a radost když se povede další krůček. Katko děkuji za tvůj přínos a vedení, rady a odpovědi na otázky a všem ostatním ve skupince za zpětné vazby a společné sdílení.
Ivana KřivskáCertifikovaný kouč Access bars
Katko, sleduji na sítích víc mentorů, ale Tvůj klub je přesně pro mě. Pomohl mi vyznat se v sítích, pracovat s nimi. Vše je srozumitelně. A osobnostní rozvoj je třešnička na dortu. A pomohlo mi i měsíční placení členství, každý si nemůže dovolit dát všechno najednou na rok. A video akademie je naprostá pecka!👍 Já, která jsem se natočila na video asi 3x v životě a cítila se divně, když jsem slyšela svůj hlas z nahrávky, jsem se naučila během 3 týdnů nejen natáčet, ale i upravovat a stříhat videa jako zkušení influenceři.
Regina ZeithamlováPoradkyně Mary Kay
Jsem moc ráda, že jsem na Katku na Tiktoku narazila. Je opravdu profesionalka v tom, co dělá a má lidský přístup. Klub doporučuji všem, kteří se chtějí naučit ovládat sitě, aby pomoci nich do budoucna vydělávali. Líbí se mi, že v klubu je vše, co potřebuji a nemusím si platit další kurzy. Videoakademie mi moc pomohla - lépe se vyznat v tiktoku, zlepsit videa, točit kratší a živější videa, přinesla nové nápady a inspirace. A taky neustálá zpětná vazba jak od Katky, tak od ostatních, což bylo super. Určitě Klub i videoakademie doporučuji všemi deseti.
Barbora ZemanováKosmetický poradce, diagnostika pleti
Klub doporučuji všem, kteří chtějí výsledky a ne jen makat stylem pokus omyl. Návody na vše a pokud něco nechápu, můžu se ptát v klubových otázkách kdy potřebuji. Navíc v Klubu najdete Video Akademii, což je absolutně aktivní skvělá skupina s perfektní zpětnou vazbou a maximální podporou. Díky vedení jsem pochopil, jak videa točit. Děkuji
Michal HolešVýživový a sportovní kouč
Kačí, posílám hlášení! V Klubu mám 45 žen a to jsem ještě nespustila reklamu. A Instagram mi během 4 týdnů kvalitní práce na základě tvých rad vykouzlil krásné číslo. Ze 1700 mám 8543 sledujících! Děkuju!
Marcela UhrinováVýživový a sportovní kouč, IG jsi_dulezita