Instagram od A do Z

STAŇ SE KRÁLOVNOU/KRÁLEM INSTAGRAMU A ZAČNI HO VYUŽÍVAT JAKO BYZNYSOVÝ NÁSTROJ!

Tento kurz není jen o Instagramu, ale obsahuje takřka vše, co potřebuješ pro tvé online podnikání. Naučíš se Instagram, Canvu, Reels, ale i různé strategie pro prodej na sítích.

Katka Šedová, mentor pro online podnikání, IG/Reels/video kouč

Potřebuješ využívat Instagram pro soukromé nebo firemní účely, ale pořád je to pro tebe jedna velká neznámá? 

Nevyznáš se v něm nebo ti nefunguje tak, jak by sis přála? Máš málo sledujících nebo na tvé posty nikdo nereaguje? 

Uvědomuješ si, že na Facebooku klesají dosahy i ve skupinách a cítíš, že je čas být vidět také na Instagramu?

Nebo chceš točit úžasné Reels, vypilovat svůj profil a konečně získat tisíce sledujících?

Přesně pro tebe je tento kurz. Vše ti vysvětlím jednoduše a přehledně. Nemusíš se bát ani v případě, že jsi úplně na začátku.

Na Instagramu se pohybuji už řadu let, spravuji profily několika firmám (včetně své vlastní firmy) a radím podnikatelům, jakou zvolit strategii na sociálních sítích. Neustále vnáším do mých kurzů nejnovější informace a tipy přímo z praxe. 

V kurzu najdeš také videa, zaměřená na tvůj osobní růst. Zbavíme se společně strachu vystupovat veřejně a být vidět ve své pravé autenticitě. Získáš nápady, co sdílet a jak být na Instagramu nepřehlédnutelná.

CO VŠE ZÍSKÁŠ BĚHEM KURZU?

  • 👑 Krásný vymazlený Instagram, který bude odrážet tvůj osobitý nebo firemní styl.
  • 👑 Zvládneš pracovat s plánovačem, ve kterém si nastavíš příspěvky dopředu a vše si propojíš s Facebookem.
  • 👑 Budeš umět točit poutavá reels (měnit střihy, převlékací reels, produktová, s přidaným mluveným slovem, atd.)
  • 👑 Ovládneš základy v programu Canva, kde si vytvoříš jakýkoliv pěkný grafický materiál (a to nejen na Instagram).
  • 👑 Naučíš se pracovat s aplikacemi na úpravu fotografií  ve tvém telefonu, originálních postů a zajímavé grafiky.
  • 👑 Zjistíš, co sdílet na Instagramu, aby ses odlišila, byla autentická a zaujala své sledující.
  • 👑 Naučíš se základní strategie, jak získávat více nových sledujících. Zvládneš pracovat s videem, příběhy a jejich výběry. Ve svém BIU budeš mít více webových adres s odkazy na to, co potřebuješ.
  • 👑 Naučím tě strategii, jak prodávat tvé zboží a služby tak, že tě tví sledující budou oslovovat sami.
  • 👑 Instagram pro tebe už nebude strašák, ale zábava, která vydělává! 
  •  

Dostaneš kompletní návod pro tvůj Instagram, naučíš se v dalších potřebných programech, získáš tipy pro tvé online podnikání a navíc:

ZÍSKÁŠ TYTO BONUSY V HODNOTĚ VÍCE NEŽ 4000 KČ:

🤩  KRÁSNOU ŠABLONU, se kterou budeš umět hravě pracovat a upravíš si ji přesně sobě na míru. Výhodou šablony je nejen hezčí vzhled Instagramu, ale mnohem snáze se tvoří konzistentní a kvalitní obsah. Běžná cena šablony je 400 Kč.

 

🤩   KONKRÉTNÍ NÁVODY na točení profesionálních Reels. Chceš změnit outfit lusknutím prstu? Zmizet z obrazovky a objevit se jinde? Nebo umět natočit krásné produktové Reels, kdy se tvé výrobky samy rozbalují? S dupnutím změnit celou scénu? V kurzu najdeš návod, jak tyto Reels natočíš krok za krokem. Nikdy to nebylo jednodušší. Běžná cena REELS AKADEMIE je 1999 Kč.

 

 

Další top bonusy jsou v podobě dvou luxusních tréninků, díky kterým se odlišíš od konkurence a tvůj Instagram poroste mnohem rychleji:

1. MasterClass o prodeji na Instagramu, kde tě naučím prodávat své produkty a služby i bez toho, aniž bys musela neustále aktivně prodávat. Tato MasterClass ti změní pohled na podnikání na Instagramu, protože jejím cílem je, aby tě tví sledující k nákupu oslovovali sami. A funguje to. 🙂 BĚŽNÁ CENA TÉTO MASTERCLASS JE 999 KČ.

2. MasterClass 3000 - Prozradím ti mé know-how, jak získat 3000 RELEVANTNÍCH sledujících během 3 měsíců a jak je přeměnit v platící zákazníky. Jedná se o mou strategii, která funguje v této době, kdy mnoho účtů stagnuje a ty díky ní naopak porosteš. BĚŽNÁ CENA TÉTO MASTERCLASS JE 999 KČ.

Kurz obsahuje 11 modulů ve kterých najdeš videa k danému tématu + BONUSY. Prohlédni si jednotlivé názvy modulů: 

Kurz neustále aktualizuji a přidávám do něj nová videa a informace. Prvním nákupem získáš přístup do členské sekce, který  ti už zůstává napořád. 

A DALŠÍ BONUS, KTERÝ BUDE PROSTUPOVAT CELÝM KURZEM?

Jsem certifikovaným terapeutem profesionální Metody JIH a celý tento kurz je našlapaný její energií. Naučíš se měnit postoj sama k sobě, nebát se projevovat na sítích autenticky a zjistíš, že je v tobě mnohem víc potenciálu, než sis kdy uvědomila. Svět je plný neomezených možností a mým cílem je, otevřít ti do tohoto světa dveře.

Kurz tě provede Instagramem krok po kroku. Všechna videa i materiály získáš najednou a můžeš si tak jet svým tempem. Doporučená doba pro studium a a úpravu tvého Instagramu jsou 4 týdny. 

CENA KURZU

5.999 Kč

TENTO KURZ UŽ NENÍ SAMOSTATNĚ K DISPOZICI, ALE AUTOMATICKY HO ZÍSKÁŠ (VČETNĚ DALŠÍCH KURZŮ PRO TVÉ ONLINE PODNIKÁNÍ) VSTUPEM DO PODNIKATELSKÉHO KLUBU "VYKOUKNI Z ULITY".

Tímto mým kurzem už prošla spousta žen. Co o kurzu říkají?

Katko, moc děkuji za tvůj kurz Královnou Instagramu za 4 týdny. Ač jsem doposud s Instagramem nepracovala, všechno jsi podala velice srozumitelně. Moc se mi líbí, jak jsi nás v kurzu vedla a vždy našla způsob, jak všechno vysvětlit, abychom pochopili, co je důležité a jak to udělat. Máš úžasný laskavý přístup a jedinečné vedení. Díky tvému kurzu jsem pochopila různé souvislosti i na jiných platformách. Moc děkuji a můžu jedině doporučit tvůj kurz.
Anna DlouháZdravotní sestra
Instagram a celkově strategie sociálních sítích pro mě byla doslova peklo 😈. Každý pokus skončil vždy po pár dnech s tím, ze tohle prostě není má cesta. Káti kurz je prostě pecka. Naučila mě spoustu vychytávek, nastavila strategii nejen sociálních sítích, ale i mého začínajícího businessu a mně samotné předala spoustu nápadů a inspirace. Energie, kterou Káťa dává do svých kurzů je tak živá a hravá, že to prostě musíte milovat 😍. Já se těším na další spolupráci.
Šárka BohuslavováFiremní bankéř, online kurzy pro osobní rozvoj, terapeut, kouč
Kurz byl pro mě neskutečně přínosný. Instagram jsem nevyužívala vůbec, stejně tak jako Canvu, kterou jsem začala díky kurzu využívat denně. Založila jsem si podnikatelský profil a postupně začala díky Katce objevovat krásy Instagramu. Vše je názorné, přehledné, opravdu pro úplného začátečníka. Výhodou je, se kdykoliv vrátit k čemukoliv, co člověk potřebuje oživit znovu. Moc děkuji za lidský přístup a tolik informací na jednom místě. Doporučuji mega moc!
Kateřina ZatloukalováKoordinace a plánování svateb
Kurz Královnou instagramu byl prostě boží. Krok po kroku nás Kačka vedla a seznamovala nás s vychytávkami, které bych horkotěžko hledala a nebo nevěděla, že existují. Díky kurzu to byla hračka a neskutečně mě to bavilo i posunulo. Moc doporučuji!
Jana JavůrkováLektorka zdravého pohybu
Káti kurz Instagramu byl pro mě úžasně obohacují. Zjistila jsem totiž, že to není žádná věda a konečně jsem začala této záhadné sociální síti rozumět. Do teďka jsem ji sice užívala ale vůbec jsem to nedokázala uchopit, natož tam prezentovat, co dělám. Bylo to velmi jednoduché a přitom opravdu spousty užitečných rad, návodů a přesných postupů. Děkuji ti Káťo, teď mě to i baví a podle tvých rad šperkuji svůj Instagram dál a i sama mám další a další nápady.
Romana VoflováFloristka
Katky profesionalita, cílení a pomoc s vyladěním mých profilů na Instagramu, Facebooku a LinkedIN odpovídá přesně mému záměru a mé energii. Katka má kvality, které jsem zatím za celou dobu 7 let mé cesty online nepotkala. I v kurzech, které vede, dává vždy maximum a má můj hluboký obdiv z pohledu znalostí, ale také vnímání talentů a schopností svých žáků a klientů. Vše profesionální a velmi kvalitní.
Jaroslava MatuškováTerapeut, mentor, kouč
Katka je člověk na svém místě. V kurzech přesně ví,co děla a vždy lidi dovede do cíle. Mě se v kurzu věnovala na 100%. Myslela jsem, ze se v IG vyznám, ale Katka mi ukázala spoustu novych věcí a předala informace, jak IG funguje i po byznysové stránce. Těším se na další setkání.
Bára MaxováPodnikavá maminka na mateřské dovolené
V kurze od Katky som zažila veci, o ktorých sa mi ani nesnívalo a neskutočný posun! Našla som svoje bloky, ktoré ma držali od splnenia mojich pracovných prianí a vyčistili sa za pomerne rýchlu dobu. Pomáha mi to nalievať si čistého vína vo větší lehkosti a častejšie ako predtým. Mám chuť dorobiť projekty v termíne, preto sa mi páči, že ma "tlačí čas" a neostáva mi nič iné ako sa svojich strachom postaviť, vyriešiť si ich v sebe a makať na mojich projektoch 🙂 Kačka presne vie ako má s kým pracovať ,pričom s každým narába v láske a lehkosti a je výborný leader. Proste vie krásne rozprúdiť energiu tým správnym smerom 🙂
Alexandra BulkováSales team lector
Na kurz jsem se přihlásila proto, že jsem chtěla stávající sociální sítě a web srovnat, rozšířit a účinněji používat při svém podnikání a to se velmi dobře podařilo. Přidanou hodnotou je práce Katky metodou JIH, přesně ví, jak vaše pochybnosti a zažité myšlenky srovnat a trpělivě vás přivede k cíli. Děkuji 👍
Libuše DavidováVýživová poradkyně, MLM Harmonelo
Spolupráce s Katkou mě naprosto nadchla, její přístup je přátelský a profesionální. Kurz mě posunul o několik kroků vpřed hned v začátku. Má naprostý přehled ohledně sociálnich sítí a také přesně dokáže odhadnout na co se v dané oblasti zaměřit, aby se projekt vyvíjel správným směrem. Těším se na pokračováni spolupráce, která je pro mě velkým přínosem. Děkuji.
Jitka CízlerováMajitelka tanečního klubu
Děkuji ti, že jsi udělala takový báječný kurz. Bez tebe a tvých znalostí bych se to učila roky. Jsem ti vděčná za to všechno, co jsi mě už naučila. Jsi tu pro nás, dáváš do toho maximum energie a ještě jsi mě navedla na talent, o kterém jsem nevěděla. Moc si tě vážím a z celého srdce děkuji! ❤️
Liliana MaruščákováMzdová účetní, terapeut, kouč
Výhodou kurzu jsou jasné návody, ale hlavně osobní rovina a pomoc při řešení konkrétních podmínek podnikání. Žádné obecné rady, ale přímé vedení v praxi. Nejen návod, co udělat a jak začít, ale i nápady, náměty jak vše vylepšit. Rozhodně doporučuji!
Monika HadrabováTerapeut, lektor, kouč
Vložených peněz rozhodně nelituji. Po mnoha letech mne Katka dokázala "rozhýbat" a přejít od vymýšlení nápadů k jejich realizaci. Děkuji také za neustálou podporu, a to jak tu technickou tak i tu psychickou. Kurz je našlapaný okamžitě použitelnými informacemi, stačí je krok po kroku realizovat.
Jana BrožováExpert na zahradu, bydleni, udržitelnost
Kačky práce pro mě byla jako živá voda. Pomohla mi ve chvíli, kdy jsem měla pocit, že jsem ve svém podnikání narazila na strop - dělala jsem všechno, co jsem mohla, ale nedařilo se mi posunout dál, oslovit nové lidi, vydělávat tolik, kolik jsem si přála. Spolupráce s Kačkou mi přinesla nejen spoustu nových klientů a s nimi i lepší výdělky, ale také radost z toho, že se konečně dokážu prezentovat formou, která má nejen hlavu a patu, ale i skvělý styl.
Daniela JílkováFyzioterapeutka
Kateřina je úžasný a profesionální kouč, který mi dokonale pomohl nastartovat moje podnikání ❤️❤️❤️ vždy mi pomohla odbourat strachy a obavy a naučila mě skvele chodit v ženském bussinesu 💪🏻🌸🌸 Velmi doporučuji !!!
Lenka SyrováMajitelka kosmetického salonu
Katka je úžasný a vždy usměvavý člověk. Vše krásně vysvětlí, svoji práci dělá s láskou a v propojení s metodou JIH z toho vzniká naprosto jedinečný kurz. Děkuji ❤️
Jana SatrapováKonzultant MLM Zinzino a designérka květinových dekorací