KRÁLOVNOU INSTAGRAMU ZA ČTYŘI TÝDNY

Budeš mít vymazlený osobitý feed a Instagram tě bude bavit. Vše dáme společně rovnou do praxe. Vhodné i pro úplné začátečnice.

ZAČÍNÁME 15.11. !!!!

CO VŠE ZÍSKÁŠ BĚHEM KURZU?

👑   Krásný vymazlený Instagram včetně osobité šablony.

👑   Zvládneš pracovat s plánovačem, ve kterém si nastavíš příspěvky dopředu a vše si propojíš s Facebookem.

👑   Budeš umět točit reels, živá vysílání, pracovat s IGTV, příběhy a jejich výběry.

👑   Zvládneš základy v programu Canva, kde si vytvoříš jakýkoliv pěkný grafický materiál.

👑   Naučíš se pracovat s programem na úpravu fotografií, originální postů nebo zajímavé grafiky.

👑   Zjistíš, co sdílet na Instagramu, abys byla autentická a zaujala své sledující.

👑   Naučíš se základní strategie, jak získávat více nových sledujících.

👑   Instagram pro tebe už nebude strašák, ale zábava!

NAVÍC ZÍSKÁŠ TYTO BONUSY v hodnotě 2000 Kč !!!

🤩   VLASTNÍ KRÁSNOU ŠABLONU, se kterou budeš umět hravě pracovat a upravovat si ji (na výběr dostaneš z deseti originálních šablon a společně si ukážeme, jak si ji upravíš přesně sobě na míru).

🤩   50 FILTRŮ (PRESETŮ)  pro tvůj Instagram, které sladí všechny tvé fotografie do krásného tónu a tvůj Instagram bude vypadat famózně a profesionálně. Samozřejmostí je, že získáš návod, jak s nimi pracovat. Běžná cena těchto presetů začíná od 1500 Kč, ty je získáš jako bonus zdarma.

A TEN NEJVĚTŠÍ BONUS, KTERÝ BUDE PROSTUPOVAT CELÝM KURZEM?

Jsem certifikovaným terapeutem profesionální Metody JIH a celý tento kurz je našlapaný její energií. Naučíš se měnit postoj sama k sobě, nebát se projevovat na sítích autenticky a zjistíš, že je v tobě mnohem víc potenciálu, než sis kdy uvědomila. Svět je plný neomezených možností a mým cílem je, otevřít ti do tohoto světa dveře.

Kurz tě provede Instagramem krok po kroku. Všechna videa i materiály získáš najednou a můžeš si tak jet svým tempem. Doporučená minimální doba pro studium a úpravu tvého Instagramu jsou 4 týdny. 

Běžná cena kurzu

9.999 Kč

 

Nyní za akční cenu!!!

6.050 Kč 

(5000 Kč bez DPH)

Reference

Katky profesionalita, cílení a pomoc s vyladěním mých profilů na Instagramu, Facebooku a LinkedIN odpovídá přesně mému záměru a mé energii. Katka má kvality, které jsem zatím za celou dobu 7 let mé cesty online nepotkala. I v kurzech, které vede, dává vždy maximum a má můj hluboký obdiv z pohledu znalostí, ale také vnímání talentů a schopností svých žáků a klientů. Vše profesionální a velmi kvalitní.
Jaroslava MatuškováTerapeut, mentor, kouč
Na kurz jsem se přihlásila proto, že jsem chtěla stávající sociální sítě a web srovnat, rozšířit a účinněji používat při svém podnikání a to se velmi dobře podařilo. Přidanou hodnotou je práce Katky metodou JIH, přesně ví, jak vaše pochybnosti a zažité myšlenky srovnat a trpělivě vás přivede k cíli. Děkuji 👍
Libuše DavidováVýživová poradkyně, MLM Harmonelo
V kurze od Katky som zažila veci, o ktorých sa mi ani nesnívalo a neskutočný posun! Našla som svoje bloky, ktoré ma držali od splnenia mojich pracovných prianí a vyčistili sa za pomerne rýchlu dobu. Pomáha mi to nalievať si čistého vína vo větší lehkosti a častejšie ako predtým. Mám chuť dorobiť projekty v termíne, preto sa mi páči, že ma "tlačí čas" a neostáva mi nič iné ako sa svojich strachom postaviť, vyriešiť si ich v sebe a makať na mojich projektoch 🙂 Kačka presne vie ako má s kým pracovať ,pričom s každým narába v láske a lehkosti a je výborný leader. Proste vie krásne rozprúdiť energiu tým správnym smerom 🙂
Alexandra BulkováSales team lector
Děkuji ti, že jsi udělala takový báječný kurz. Bez tebe a tvých znalostí bych se to učila roky. Jsem ti vděčná za to všechno, co jsi mě už naučila. Jsi tu pro nás, dáváš do toho maximum energie a ještě jsi mě navedla na talent, o kterém jsem nevěděla. Moc si tě vážím a z celého srdce děkuji! ❤️
Liliana MaruščákováMzdová účetní, terapeut, kouč
Spolupráce s Katkou mě naprosto nadchla, její přístup je přátelský a profesionální. Kurz mě posunul o několik kroků vpřed hned v začátku. Má naprostý přehled ohledně sociálnich sítí a také přesně dokáže odhadnout na co se v dané oblasti zaměřit, aby se projekt vyvíjel správným směrem. Těším se na pokračováni spolupráce, která je pro mě velkým přínosem. Děkuji.
Jitka CízlerováMajitelka tanečního klubu
Vložených peněz rozhodně nelituji. Po mnoha letech mne Katka dokázala "rozhýbat" a přejít od vymýšlení nápadů k jejich realizaci. Děkuji také za neustálou podporu, a to jak tu technickou tak i tu psychickou. Kurz je našlapaný okamžitě použitelnými informacemi, stačí je krok po kroku realizovat.
Jana BrožováExpert na zahradu, bydleni, udržitelnost
Výhodou kurzu jsou jasné návody, ale hlavně osobní rovina a pomoc při řešení konkrétních podmínek podnikání. Žádné obecné rady, ale přímé vedení v praxi. Nejen návod, co udělat a jak začít, ale i nápady, náměty jak vše vylepšit. Rozhodně doporučuji!
Monika HadrabováTerapeut, lektor, kouč
Instagram a celkově strategie sociálních sítí pro mě byla doslova peklo 😈. Každý pokus skončil vždy po par dnech s tím, ze tohle proste není má cesta. Kati kurz je prostě boží. Naučila mě spoustu vychytávek, nastavila strategii nejen sociálních síti, ale i mého začínajícího businessu a mě samotné předala spoustu nápadů a inspirace. Energie, kterou Káťa dává do svých kurzů je tak živá a hravá, že to prostě musíte milovat 😍. Já se těším na další spolupráci.
Šárka BohuslavováFiremní bankéř, online kurzy pro osobní rozvoj, terapeut, kouč
Kačky práce pro mě byla jako živá voda. Pomohla mi ve chvíli, kdy jsem měla pocit, že jsem ve svém podnikání narazila na strop - dělala jsem všechno, co jsem mohla, ale nedařilo se mi posunout dál, oslovit nové lidi, vydělávat tolik, kolik jsem si přála. Spolupráce s Kačkou mi přinesla nejen spoustu nových klientů a s nimi i lepší výdělky, ale také radost z toho, že se konečně dokážu prezentovat formou, která má nejen hlavu a patu, ale i skvělý styl.
Daniela JílkováFyzioterapeutka
Kateřina je úžasný a profesionální kouč, který mi dokonale pomohl nastartovat moje podnikání ❤️❤️❤️ vždy mi pomohla odbourat strachy a obavy a naučila mě skvele chodit v ženském bussinesu 💪🏻🌸🌸 Velmi doporučuji !!!
Lenka SyrováMajitelka kosmetického salonu
Katka je úžasný a vždy usměvavý člověk. Vše krásně vysvětlí, svoji práci dělá s láskou a v propojení s metodou JIH z toho vzniká naprosto jedinečný kurz. Děkuji ❤️
Jana SatrapováKonzultant MLM Zinzino a designérka květinových dekorací
Katka je člověk na svém místě. V kurzech přesně ví,co děla a vždy lidi dovede do cíle. Mě se v kurzu věnovala na 100%. Myslela jsem, ze se v IG vyznám, ale Katka mi ukázala spoustu novych věcí a předala informace, jak IG funguje i po byznysové stránce. Těším se na další setkání.
Bára MaxováPodnikavá maminka na mateřské dovolené

Máš ještě nějaké další dotazy nebo si nejsi jistá, jestli je kurz pro tebe? Neboj se mi zavolat a vše probereme společně. 🙂

👇